Bizimle İletişime Geçin
Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, 1993. Sk. No:47, 34522 İstanbul,
[email protected]
Ph: +1.831.705.5448
Back

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medyada ne sıklıkta gönderi yapmalıyım?
Bu sizin markanız ve ürünlerinize göre değişiklik gösterebilir. Kullanıcılarla ne kadar etkileşime girmek istiyorsunuz, ne kadar sıklıkta içerik üretebileceksiniz ve ne kadar sık yeni konular bulabileceğiniz içerik paylaşım sıklığınızı belirler. Takipçilerinizle belli zaman aralıklarında etkileşime girmek ve onlara kendinizi hatırlatmak oldukça önemli; fakat onlara sürekli aynı tip içerikler sunmanız da sıkıcı olabilir. Bunun için daha orijinal ve daha az gönderi yapabilirsiniz. Takipçi sayımı nasıl artırabilirim? Takipçi satın almak birkaç yıl önce çok popüler olsa da aslında markalara yarardan çok zarar sağlıyor. Takipçi sayısını çok göstermek amacıyla birçok marka takipçi satın alıyor; fakat bu takipçilerin organik olarak artmaması ve birçoğunun sahte olması, markaların sosyal medyadaki etkileşim oranlarının düşmesine neden oluyor.
Sosyal medya reklam bütçem ne kadar olmalı?

Reklam dönüşümlerinden beklenti oranınız bütçenizi belirleyici en temel etken olacaktır. Sirmedia olarak başlangıç reklam bütçesi belirleyip size sunuyoruz. Onayınız ile birlikte reklam setlerini oluşturmaya başlıyor ve reklamlarınızı yayına alıyoruz.

Sosyal medya reklam bütçe ödemelerini nasıl gerçekleştiriliyorsunuz?

Digiland olarak sosyal medya reklam bütçe harcamalarınızı, reklamların ödemeleri için kullanmak istediğiniz bir sanal kart bilgisi ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ödemeler ve harcamalar tamamen sizin kontrolünüzde gerçekleşir. Nereye ne kadarlık bir ödeme yapıldığını her zaman görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda ay sonları sizlere göndereceğimiz reklam raporları ile tüm reklamlarınızın performans verilerini görüntüleyebiliyor olacaksınız.

Site içeriklerini yazıyor musunuz?

Elbette, talebiniz dahilinde içerik yazarlarımız, işletmeniz için en uygun içerikleri oluşturuyor. Her işletmenin farklı kimliği ve hedefleri vardır. Bunları ayrıntılı bir şekilde öğrendikten sonra, siteniz ve işletmeniz için en uygun metinleri sunarız.

Sitemi yaptıktan sonra yardıma ihtiyacım olursa ne olacak?

Mux Dijital, yalnızca proje bazlı değil, mükemmelliyetçi ve empatik hizmetler sunarız. Bizi her zaman arayabilir, tüm soru ve sorunlarınızı bize danışarak çözüme ulaştırabilirsiniz.

Web sitesi yapımı ne kadar sürer?

Her web sitesi benzersizdir ve bunun için net bir zaman vermek yanlış olur. Mux Dijital olarak, teslim süremiz genellikle 3-4 haftadır.

Video veya fotoğraf hizmetleri sağlıyor musunuz?

Elbette, ürün veya katalog çekimi gibi hizmetler sağlıyoruz. İşletmeniz-markanız için gerekli fotoğraf ve tanıtım videosu gibi çekimleri, yine hedefleriniz doğrultusunda sunuyoruz. Özellikle markalaşma sürecinde, ürünlerinizin profesyonel fotoğrafları olması elzemdir. Ayrıca, video-montaj-kurgu hizmetleri de vermekteyiz.

Facebook reklamları önemli midir?

Facebook paneli üzerinden, Facebook ve Instagram’da verilen bu reklamlar, organik olarak öne çıkmak için tüm gereklilikler yerine getirildiğinde, daha fazla insana ulaşmak için harika kanallardır.
Organik büyümek uzun bir süreye yayılırken, bunu reklamlara desteklemek çok daha hızlı sonuçlar verecektir. Yeterli ve gerekli kitle oluşturulduktan sonra, Digiland olarak Facebook reklamlarını kesinlikle öneriyoruz.

Google reklam türleri nelerdir?

Google Arama Reklamları, Youtube veya Google Görüntülü Reklam Ağı üzerinden reklamlar verilebilir. Görüntülü Reklam Ağı, reklamları Google’a ait Youtube, Gmail gibi kanallarda ve Google’a ait olmayan binlerce web sitesinde yayınlayabilir.

Sistemi kendim kontrol edebiliyor muyum?

Elbette, müşterilerimizden birçoğu, sistemi kurduktan sonra ürün güncellemelerini kendileri yapmayı tercih ederler. Basit ve kullanışlı arayüzler sayesinde gayet kolay bir şekilde yürütebilirsiniz.

E-Ticaret yapmak istiyorum, nereden başlamalıyım?

Öncelikle ne satmak istediğinize karar verin. Gerçekten güvendiğiniz ve potansiyeline inandığınız ürünleri seçin. Hedef kitleyi bulmak ve hangi mecralarda vakit geçirdiklerini anlamak önemli. İnternette milyonlarca insan arasından, potansiyel müşterilerinize ulaşmak için stratejik bir ilerleme çok önemli. Mux Dijital olarak, size tüm bu aşamalarda, en iyi hizmeti sunarız. Hemen bize yazın, bir yol haritası çıkaralım ve işletmenizi ileri taşıyalım.

Pazarlama türleri nelerdir?

2 çeşit pazarlama yapılabilir. İlki organik veya ücretsiz pazarlamadır. Hedef kitleye ve amaçlara göre hazırlanan içeriklerin sayfalarda yayınlanmasıdır. Ücretli reklamlar ise bir medya bütçesi gerektirir. Ve yine amaç-kitle doğrultusunda planlama yapılır. Ücretli pazarlama hedef kitleye daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmak için etkili bir yöntemdir.

Influencer Pazarlama nedir?

Son yıllarda sıkça duyduğumuz bu kavram, işletmenizin reklamını yapmak için anlaşılan fenomenlerdir. Hedef kitleye en uygun influencer yani etkileyiciler tespit edilir ve ortaklı yapılır.

We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy